Zloženie parfémov

 
 
 

Volajte:  

 
 
Upozornenie

Vážený zákazníci,

z dôvodu sťahovania eshopu do nových priestorov a zmeny majiteľa budeme odosielať produkty až po 01.06.2018.

Ďakujeme za porozumenie a ostávame s pozdravom

Moliere.sk

 
 
 
 

Zloženie parfémov

Základné prvky vône (vonné akordy) a ďalšie látky tvoria kompozíciu. Komponenty každej kompozície je možné rozdeliť do troch fáz:

HLAVA - 1. fáza: rýchle prchavé látky cítime najskôr a táto vôňa rýchlo odoznie. Hlava je to prvé, čo po aplikácií ucítite. Práve hlava parfumu vytvára Váš prvý dojem a práve preto je na ňu kladený veľký dôraz. Doba trvania sa pohybuje okolo 15 minút.

SRDCE - 2. fáza: stredne prchavé látky tvoria buket, charakter vône, ktorý sa rozvinie za niekoľko minút. Srdce začína naplno vynikať po odoznení hlavy. Vonia niekoľko hodín (1-2 hodiny).

ZÁKLAD - 3. fáza: pomaly prchavé látky pôsobia najdlhšie, aj niekoľko hodín. Základ sú tie látky parfumu, ktoré prchajú veľmi pozvoľna. Doba trvania býva niekoľko hodín (3-4 hodiny), avšak sú aj parfumy pôsobiace niekoľko hodín.

 

Čo je to tester?

Tester je špeciálna verzia, ktorá sa od klasického produktu odlišuje tým, že býva zabalený v kartónovej bielej alebo sivej lacnej škatuľke bez komerčnej potlače a niekedy môže byť aj bez krabičky. Tester nemáva ozdobný ochranný vrchnáčik rozprašovača alebo len lacnejšiu papierovú verziu vrchnáčika a vďaka tomu je ich cena výhodnejšia. Obsah je pochopiteľne úplne totožný s bežným komerčným obchodným balením. Ak kupujete parfum pre seba a krabičku po otvorení vyhodíte, odporúčame kúpiť práve tester. V prípade, že kupujete tovar ako darček, odporúčame kúpiť parfum v štandardnom balení, tj. v peknej, ozdobnej, komerčnej krabičke. Zloženie vône je úplne rovnaké.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
Plná (Desktop) verzia