Tovar

Tričko s potlačou: Je to niečo viac, než len odev

Ak sa máme z hľadiska oblečenia a istého imidžu zamerať na efektívny prvok, jednoducho musíme spomenúť tričká. Najmä počas teplých dní alebo letnej sezóny, kedy ide o naozaj pohodlnú a jednoduchú časť odevu, ktorá však výrazným spôsobom dokáže vyšperkovať náš štýl. Strihom, prevedením a farbou, ale určite viete, že napríklad tiež pôsobivým motívom, kedy je skvelým príkladom a populárnym variantom tričko s potlačou https://www.tricko.top/.Žena s bielym tielkom Groupie, festival
Viacerí sa určite zhodneme na tom, že v prípade tričiek a potlače ide o zaujímavý štýl, ktorý nás v niečom priťahuje. Z obyčajného trička sa náhle stane niečo viac. Už nepôjde len o odev, ktorý plní svoju základnú funkciu, ale pribudne k nemu i časť humoru či nápis na zamyslenie, v neposlednom rade cool grafický motív. A samozrejme pribudne tiež možnosť vyjadriť kúsok zo svojich postojov, názorov, koníčkov, pohľadov na svet,… akúkoľvek časť vášho ja môžete vyjadriť týmto prvkom.

  • Obľúbené motívy poukazujú napríklad na kultúru, na potlač s obľúbenou hudobnou skupinou, spevákom, ale tiež hercom alebo filmovú či video hernú postavu.
  • Takisto môže ísť o zaujímavé alebo humorné motto.
  • Potlač môže obsahovať krásny grafický motív z ľubovoľnej kategórie.

Takýmto spôsobom by sme vlastne mohli pokračovať takmer donekonečna, no dôležité je vybrať si na základe toho, čo by vás nejakým spôsobom vystihovalo. Vždy je to lepšie ako kupovať tričká s nezmyselnými nápismi, ktoré nedávajú zmysel nikomu a ani vám.Žlté tielko s nápisom Eat more
Možno to poznáte aj vy. Ak totiž chcete navštíviť nejaký bežný obchod s oblečením a kúpiť si tento letný prvok, nezmyselné motívy a repliky sú takmer všade. V nejednom prípade nakoniec zvolíme kúpu čo najobyčajnejšieho trička, hoci  sme pôvodne očakávali niečo viac. Preto sa v nejednom prípade oplatí dať si na motíve záležať a hľadať taký, ktorý nám naozaj niečo hovorí, čím v neposlednom rade stúpne aj náš imidž.