Ženy

Prvé rande

Určite to poznáte. Prvé rande má svoje čaro ale aj zlé stránky. Prvé stretnutia bývajú často krát veľmi trápne. Môže sa stať, že nám ten človek nesadne a potom by sme najradšej utiekli. Mám za sebou už zopár takýchto nepríjemných stretnutí a poviem vám, že radšej by som na to zabudla. Vieme, že on-line svet sa dostáva aj do tejto sféry našich životov. Už mám za sebou zopár takýchto stretnutí prostredníctvom zoznamovacích aplikácii alebo len tých bežných, prostredníctvom ktorých komunikujem denno-denne. Na týchto sociálnych sieťach ma už často kontaktovalo mnoho mužov.

rande

Dnes je to už asi najbežnejší spôsob zoznamovania sa. Málokto vás osloví len tak na ulici alebo v kaviarni. Takéto stretnutia prostredníctvom internetu nie sú ale veľmi príjemné. Prečo? Lebo toho človeka vôbec nepoznáte a neviete o ňom nič. Síce si píšete no realita môže byť úplne iná. Nikdy to však dopredu neviete. Vždy pred takýmto stretnutím som veľmi nervózna a nepokojná. Bolí ma brucho a som v strese. Ak ma už niekto takto volá vonku len málokedy to prijímam. Som už dopredu nepokojná a hrozne to nemám rada.

Niekedy sa až na seba hnevám, že to takto prežívam pritom pri stretnutiach aj s novými ľuďmi som veľmi spontánna a nemám žiadny problém. No u týchto stretnutí to je úplne inak. Mám rada ak sa z niekým stretnem len tak, prirodzene. Ušetrí mi to veľa nervov a stresu, ktorý by som inak prežívala. Práve preto uprednostňujem rande s niekým koho aspoň trochu poznám a nie je pre mňa cudzím človekom.

romantika

Niekedy je to naozaj náročné. Len si to predstavte, že sa máte stretnúť s niekým úplne cudzím a začať s ním komunikovať. Ako? Keď niekoho nepoznáte je to veľmi ťažké. Nemôžete sa rozprávať tak ako by ste sa už poznali. Každopádne zoznamovanie je tá najkrajšia no zároveň najťažšia vec. Oveľa radšej by som brala svet, kde sa muž nebojí prihovoriť žene len tak. Je to oveľa lepšie ako tento on-line svet, ktorý sme si vytvorili.