Tovar

Dobrou manikúrou k zdravým a krásnym nechtom

Povedali by ste, že niečo na prvý pohľad tak nenápadné ako sú nechty, môže priniesť toľko vrások na čele, a zároveň tak priťahovať všetky pohľady? Keď človek nemá upravené nechty, hanbí sa ich ukazovať, no dá sa tomu vyhnúť len veľmi ťažko. Pretože čokoľvek robíme, nechty bude vidieť. Najmä ženy sa môžu aj udrieť, aby mali manikúru, po akej túžia, neopravovali ju každý tretí deň, a zároveň sa nemuseli báť ťažkej práce, pri ktorej by sa mohol nejeden dlhší necht zlomiť. Základom krásnej manikúry je nepochybne zdravý a pekný necht. No keď sa akokoľvek snažíte upravovať stravu a dopĺňať dôležité vitamíny a na pevnosti nechtov sa to nijako neprejavuje, bude potrebné siahnuť po vhodnom type manikúry.

sada  na nehty

UV gél na všetky vaše problémy s nechtami

Lámavosť, nepekný tvar a večne odlupujúci sa lak vyrieši jedine dobre aplikovaný uv gel, s ktorým sa dá vytvoriť tá najlepšia a najtrvácnejšia manikúra. Nie je žena, ktorá by si nemohla dovoliť nechať nechty vymodelovať a nosiť konečne farbu, dĺžku a tvar, aký sa jej páči. No napriek tomu krásnu manikúru nenosia všetky. Kde teda môže byť problém?

uv gel

Domáce štúdio

Nájdenie si času na salóny, objednávanie sa a platenie. Jedna z týchto vecí môže vadiť vám, preto sa ešte stále trápite s obyčajnými lakmi z drogérie a svoj voľný čas pred televízorom venujete pravidelnej úprave zadrhnutých nechtov alebo poškodenému laku. Možno už nerobíte ani to, pretože táto činnosť rýchlo omrzí. No ak ste si zvykli, že na peknú manikúru potrebujete príležitosť, s UV gélom sa zase vrátite do časov, kedy ste mali pekné nechty každý jeden deň. Ste šikovná a rada sa parádite? Tak to si osobný salón môžete vytvoriť aj doma! UV lampy a gély dnes už nie sú nedostupné a naučiť sa s nimi pracovať je otázkou pár aplikácií.