Cena dopravy

 
 
 

Volajte:  

 
 
Upozornenie

Vážený zákazníci,

z dôvodu sťahovania eshopu do nových priestorov a zmeny majiteľa budeme odosielať produkty až po 01.06.2018.

Ďakujeme za porozumenie a ostávame s pozdravom

Moliere.sk

 
 
 
 

Cena dopravy

 

Doručovanie zásielok v rámci Slovenskej republiky

Pri objednávke nad 55€ je poštovné a balné zdarma. Pri objednávke do 55€ a platbe na dobierku je cena za dopravu 2,95€, pri platbe vopred na náš účet je cena dopravy len 1,95€, pri platbe prostredníctvom platobnej brány GoPay je cena dopravy 2,50€. Pri osobnom odbere neúčtujeme poštovné ani žiadne iné poplatky. Donáška v rámci mesta na základe telefonickej objednávky je zdarma. Zaslanie na dobierku JE ZDARMA vždy pri nákupe nad 55€. Uvedené podmienky platia len pre územie Slovenska. Vlastnícke právo prechádza na kupujúceho okamihom prevzatia tovaru, jedinou podmienkou je úplné zaplatenie kúpnej ceny. Uvedené ceny sú vrátane DPH.

BALNÉ JE VŽDY ÚPLNE ZADARMO.

Zásielky sú odosielané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GEIS, tovar bude doručený do 2-3 pracovných dní od vyexpedovania zásielky. Ak Vaša zásielka náhodou v tomto časovom horizonte nebude doručená, kontaktujte nás na tel.č. 0915 951 219 alebo e-mailom na info@moliere.sk

Uvedené podmienky dopravy sa vzťahujú na územie Slovenska.

 

 

Doručovanie zásielok do Českej republiky

Pri objednávke do Českej republiky akceptujeme buď platbu vopred Bankovým prevodom, Platobnou bránou GoPay alebo Na dobierku

Bankový prevod 

Pri platbe bankovým prevodom vopred na náš účet účtujeme prepravné vo výške 2,99€ s DPH do 190€. Pri objednávke nad 190€ je poštovné zdarma. Objednávku zaplaťte len vopred na náš bankový účet uvedený v objednávke. Tovar Vám bude doručený do 7 pracovných dní od vyexpedovania zásielky.

Platobná brána GoPay 

Pri platbe prostredníctvom platobnej brány GoPay účtujeme prepravné vo výške 2,99€. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu GoPay, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby. Tovar bude doručený do 7-10 pracovných dní od vyexpedovania zásielky. 

Zásielky sú odosielané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service.

Odporúčame prehliadnuť všetky zásielky, ktoré zákazník preberá, ešte v prítomnosti vodiča prepravnej služby a to z hľadiska neporušenia alebo nerozlepenia obalov, neprerezania originálnych pások a nálepiek výrobcu. V prípade porušenia je potreba zásielku ihneď rozbaliť a skontrolovať úplnosť obsahu. Vhodné je tiež venovať pozornosť skutočnosti, či súhlasí počet dodaných zásielok. Je nutné potvrdiť podpisom prevzatie iba skutočného počtu dodaných zásielok. V prípade zisteného poškodenia či neúplnosti zásielky je potrebné na mieste spísať likvidačný zápis o charaktere a rozsahu vzniknutej škody alebo o súpise tovaru, ktorý v zásielke chýba, alebo vzhľadom na povahu poškodenia zásielku odmietnuť prevziať a vrátiť späť našej spoločnosti s uvedením dôvodu na prepravnom liste dopravcu. 

Doručovanie Na dobierku

Do Českej republiky doručujeme aj Na dobierku, pričom poštovné je 3,95€. Doba doručenia do Českej republiky je do 7 pracovných dní, čo je cca 10-12 kalendárnych dní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
Plná (Desktop) verzia